Stikla pārklājumu nerūsējošā tērauda aprīkojums

Taiji iekārta ar stiklu pārklāts aprīkojums ir izgatavots no 304 vai 316L nerūsējošā tērauda un izklāta ar mūsu augstāko stiklu. Tas var pilnīgi aizsargāt barotni no piesārņojuma ar dzelzs jonu.

Detailed description

Stikla pārklājumu nerūsējošā tērauda aprīkojums
Taiji iekārta ar stiklu pārklāts aprīkojums ir izgatavots no 304 vai 316L nerūsējošā tērauda un izklāta ar mūsu augstāko stiklu. Tas var pilnīgi aizsargāt barotni no piesārņojuma ar dzelzs jonu. Izstrādāts un būvēts saskaņā ar starptautiski atzītām GMP standartiem, stikla pārklāts tērauda reaktors var apmierināt augstākas prasības attiecībā uz operatora drošību un produktu kvalitāti.


Produktu galerija

image001(001).jpg

image002(001).jpg

Stikla pārklājumu nerūsējošā tērauda aprīkojumā izmantotie atloki un skavas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Pamatojoties uz klienta pieprasījumu, mēs varam veikt siltumizolāciju uz tērauda procesa iekārtu ārējās virsmas.

Mēs esam viens no vadošajiem stikloto nerūsējošā tērauda iekārtu ražotājiem un piegādātājiem, pievēršot īpašu uzmanību kvalitātei. Ja jūs interesē mūsu izstrādājumi, kas izgatavoti Ķīnā, lūdzu, sazinieties ar mūsu rūpnīcu, lai saņemtu plašāku informāciju. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko servisu un konkurētspējīgu cenu.

Hot Tags: Stikla izklāta nerūsējošā tērauda aprīkojums, Ķīna, ražotāji, rūpnīca, kas izgatavoti Ķīnā
Saistītie produkti
Feedback