PTFE aploksnes blīve

Augstas kvalitātes starplikas sastāv no nerūsējošā tērauda bez asbestos un cauruļu PTFE apvalka. Tas ir piemērots stiklveida tērauda iekārtām ar nominālo spiedienu ne vairāk kā 1Mpa un darba temperatūru -20 ℃ ~ 200 ℃.

Detailed description

PTFE aplokšņu blīves stiklveida iekārtām
Augstas kvalitātes starplikas sastāv no nerūsējošā tērauda bez asbestos un cauruļu PTFE apvalka. Tas ir piemērots stiklveida tērauda iekārtām ar nominālo spiedienu ne vairāk kā 1 Mpa un darba temperatūru -20 ℃ ~ 200 ℃. Ar nerūsējošā tērauda gofrētu gredzenu, PTFE apvalka blīvējums nodrošina lielisku elastību un blīvējuma efektivitāti, kad to lieto. Papildus blīvējuma materiāla mehāniskajam stiprinājumam rūpnieciskās blīves starplikām ir PTFE zema berze un ķīmiskā stabilitāte.


Produktu galerija

image001(001).jpg

PTFE aploksnes blīve

image002(001).jpg

PTFE aploksnes starplikas


Mēs esam viens no vadošajiem ptfe aploksnes starplikas ražotājiem un piegādātājiem, pievēršot īpašu uzmanību kvalitātei. Ja jūs interesē mūsu izstrādājumi, kas izgatavoti Ķīnā, lūdzu, sazinieties ar mūsu rūpnīcu, lai saņemtu plašāku informāciju. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko servisu un konkurētspējīgu cenu.

Hot Tags: PTFE aploksnes blīves, Ķīna, ražotāji, rūpnīca, kas izgatavoti Ķīnā
Saistītie produkti
Feedback