Augstas veiktspējas emalja

Zināma arī kā stiklveida emalja ir lieliska izturība pret skābās un sārmainas barības koroziju, mehāniskais trieciens un asas temperatūras svārstības. It īpaši tas var izturēt pret koroziju visas organiskās un neorganiskās skābes, organiskie šķīdinātāji un vājš bāze, izņemot fluorūdeņražskābi un stipru fosforskābi.

Detailed description

Augstas veiktspējas emalja stikla oderēšanai
TJ09 emalju stikla oderi patstāvīgi izstrādā Taiji, un tai ir ievērojami augsta veiktspēja, kas ir sasniegusi starptautisku progresīvo līmeni. Piemēram, rūpnieciskā porcelāna emalja, kas pazīstama arī kā stiklveida emalja, ir aprīkota ar lielisku izturību pret skābās un sārmainas vides koroziju, mehānisko šoku un asu temperatūras svārstību. It īpaši tas var izturēt pret koroziju visas organiskās un neorganiskās skābes, organiskie šķīdinātāji un vājš bāze, izņemot fluorūdeņražskābi un stipru fosforskābi.


Produktu galerija

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpgimage004(001).jpg


image005.jpg

TAIJI emalja pieņem starptautisku modernu krāsns cauruļu saķepināšanas procesu un precīzu emaljas maisījumu, stingri kontrolē katru ražošanas procesu un pilnībā garantē emaljas kvalitāti.
Pateicoties mūsdienīgam elektriskās krāsns saķepināšanas procesam, ar precīzu maisījumu un stingru procesu kontroli, Taiji emaljas stikla kvalitāte ir pilnīgi garantēta.


Korozijas līknes

Korozijas līknes diagrammas parāda tipisku skābās un sārmainas barības koroziju. Tā kā korozijas ātrums ir mazāks par 0,1 mm / gadā, tas nozīmē, ka vide ir ļoti vāja korozija uz stikla oderes. Tātad, tas ir ieteicams. Ja korozijas ātrums ir 0,1 ~ 0,2 mm / gadā, koroziju nevar ignorēt. Regulāri jāpārbauda, cik tālu stikla oderējums ir korozija. Tomēr, ja korozijas ātrums ir lielāks par 0,2 mm / gadā, tad vide ir nopietni kodīga stikla oderi un tādējādi šeit nav ieteicams.


Mēs esam viens no vadošajiem augstas kvalitātes emalju ražotājiem un piegādātājiem, pievēršot īpašu uzmanību kvalitātei. Ja jūs interesē mūsu izstrādājumi, kas izgatavoti Ķīnā, lūdzu, sazinieties ar mūsu rūpnīcu, lai saņemtu plašāku informāciju. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko servisu un konkurētspējīgu cenu.

Hot Tags: Augstas veiktspējas emalja, Ķīna, ražotāji, rūpnīca, kas izgatavoti Ķīnā
Saistītie produkti
Feedback