Stikla pārklājuma vārsts

Plūsmas vārsts var būt aprīkots ar tantala galu, lai realizētu reāllaika temperatūras mērījumus reaktorā un tādējādi izvairītos no temperatūras kavēšanās vai kļūdas, kas rodas, izmantojot termoveklu.

Detailed description

Stikla pārklājuma vārsts
Kopēji stikla pārklājumi
Stikla pārklājuma skalošanas vārsts ir speciāli izmantots kā skalošanas apakšējā vārsts vai apakšējā izplūdes vārsts stiklveida reaktoriem. Vārsta korpuss ir izgatavots no čuguna vai tērauda, un gan vārsta korpusa iekšējā virsma, gan vārsta pamatnes ārējā virsma ir izklāta ar mūsu augstas veiktspējas stiklu. Vārsta pamatne ir noslēgta, saspiežot PTFE blīvējuma gredzenu. Šis stikla izliekts izplūdes vārsts ir iedalīts divos veidos: augšējā pārvietošanās veids un apgāšanās veids.


Produktu galerija

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpg

Gaisa iedarbinātā stikla pārklājuma vārsts


image004(001).jpg

Stikla pārklājošais vārsts ar dūmvada blīvi


image005(001).jpg

Kopēji stikla pārklājumi

image006(001).jpg

Stikla pārklājumi ar vārstu blīvējumu


Plūsmas vārsts var būt aprīkots ar tantala galu, lai realizētu reāllaika temperatūras mērījumus reaktorā un tādējādi izvairītos no temperatūras kavēšanās vai kļūdas, kas rodas, izmantojot termoveklu. Turklāt, mainot vārstu serdeņa darbību ar gaisa padevi, jūs varat attālināti vadīt reaktora izlādi.


Stikla pārklājumi ar vārstu blīvējumu
Šis skalošanas vārsts ar silfona blīvējumu ir alternatīva skalošanas vārstam ar iesaiņojuma blīvējumu. Tas nodrošina drošu blīvēšanas darbību, vienkāršo tīrīšanu un spēju noņemt lielāku darba spiedienu. Vārsta korpuss ir veidots, izmantojot štancēšanas metodi, kas krasi uzlabo materiāla izturību. Darba temperatūra: -19 ℃ -200 ℃; Darba spiediens: 0.6Mpa-1.6Mpa.


Mēs esam viens no vadošajiem stikla skalošanas skalošanas vārstu ražotājiem un piegādātājiem, pievēršot lielu uzmanību kvalitātei. Ja jūs interesē mūsu izstrādājumi, kas izgatavoti Ķīnā, lūdzu, sazinieties ar mūsu rūpnīcu, lai saņemtu plašāku informāciju. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko servisu un konkurētspējīgu cenu.

Hot Tags: Stikla oderes skalošanas vārsts, Ķīna, ražotāji, rūpnīca, kas izgatavoti Ķīnā
Saistītie produkti
Feedback