Stikla pārklājuma maisītājs

Tradicionālais ar stiklu pārklāts maisītājs no Taiji ir pieejams enkura tipa, lāpstiņas formā, turbīnas tipa, kombinēta tipa un citu veidu.

Detailed description

Stikla pārklājuma maisītājs
Tradicionālais ar stiklu pārklāts maisītājs no Taiji ir pieejams enkura tipa, lāpstiņas formā, turbīnas tipa, kombinēta tipa un citu veidu. Tie nodrošina pilnīgas specifikācijas un augstākās kvalitātes. Klienti var izvēlēties dažādus sajaukšanas veidus saskaņā ar dažādiem reakcijas veidiem un dažādām stikla pārklājuma reaktoru specifikācijām.


Produktu galerija

Image001 (001). Jpg


Image002 (001). Jpg


Image003 (001). Jpg


Image004 (001). Jpg


Image005 (001). Jpg

Image006 (001). Jpg


Taiji stikla pārklājuma reaktora maisītāji ir izklāta ar mūsu TJ09 emalju. Pateicoties pārbaudītajai un visjaunākajai emaljēšanas tehnoloģijai, stiklotās detaļās ir izcila izturība pret koroziju, mehānisko šoks un asas temperatūras svārstības.

Mēs arī varam projektēt un izgatavot visu veidu nestandarta stikla pārklājumu maisītāju atbilstoši klientu specifiskajām prasībām.Mēs esam viens no vadošajiem stikla maisiņu maisītāju ražotājiem un piegādātājiem, pievēršot īpašu uzmanību kvalitātei. Ja jūs interesē mūsu izstrādājumi, kas izgatavoti Ķīnā, lūdzu, sazinieties ar mūsu rūpnīcu, lai saņemtu plašāku informāciju. Mēs piedāvāsim Jums vislabāko servisu un konkurētspējīgu cenu.

Hot Tags: Stikla apdari maisītājs, Ķīna, ražotāji, fabrika, kas izgatavoti Ķīnā
Saistītie produkti
Feedback